Vernostné karty a kupóny v tvojom mobile

Vďaka mobilnej aplikácii Portmonka už nikdy nezabudneš svoju vernostnú kartu! Uvoľni miesto v peňaženke a nahraj si vernostné a zákaznícke karty do svojho chytrého mobilu. Budú tak vždy po ruke. Navyše dostaneš exkluzívne kupónové ponuky.

Zbav sa zbytočného plastu v tvojej peňaženke!

Nahraj si vernostné a zákaznícke karty do svojho mobilu. A to akékoľvek. V obchode potom stačí vytiahnuť telefón s aplikáciou Portmonka a ukázať čiarový kód pri pokladni. U vybraných obchodov garantujeme ich akceptáciu – ide o takmer 500 predajných miest známych značiek ako Husky, RockPoint, Fann Parfumerie, the Pub, Kosmas a ďalšie. Poznáš ich podľa pečiatky . U ostatných dobrých obchodov vám personál taktiež vyjde v ústrety.

A to nie je všetko. Z Portmonky si môžeš v priebehu pár sekúnd požiadať o členstvo v nových vernostných programoch. Ak si uložíš osobné údaje, vyhneš sa otravnému vypisovaní pri každej novej žiadosti!

Využi skvelé kupónové ponuky

Portmonka okrem správy vernostných kariet ponúka aj kupónové ponuky. Stačí si vybrať kupón, ktorý ťa zaujme, a v obchode si vygenerovať čiarový kód. Ten ukáž pri pokladni a zľava je tvoja! V Portmonke nájdeš aj zľavové kódy do e-shopov. Skopíruj si ich a využi pri objednávke.

Verím, že budeš s Portmonkou spokojný! Ak áno, pochvál sa na Facebooku alebo Twitteri. Ak ti niečo chýba, daj nám vedieť na info@mojeportmonka.cz.